Türkçe        English

HYTERA DMR X1p DİJİTAL EL TELSİZİ YENİ NESİL

HYTERA DMR X1P DİJİTAL EL TELSİZİ :

Hytera DMR X1p dijital el telsizi, ultra-ince yapısı ve tuş takımıyla dijital el telsizi sınıfında ETSI açık standardına tam uyumludur. Hytera DMR X1p dijital el telsizinde bulunan, AES şifreleme algoritması ve 256 haneli dinamik şifreleme anahtarları ile güvenli iletişim sağlanır. Hytera DMR X1p dijital el telsizinde dâhili Bluetooth ve USB bağlantı olup uygun uygulamalar geliştirmeye açıktır. Hytera DMR X1p dijital el telsizi IP67 su ve toz geçirmezlik standardı ve sağlam yapısı ile sorunsuz kullanım sergilemektedir. Hytera DMR X1p dijital el telsizi çok yönlü işlevleri ve zarif tasarımı ile mükemmel kombinasyon sunmaktadır.

...
Detay için tıklayınız.
HYTERA DMR X1e DİJİTAL EL TELSİZİ YENİ NESİL GİZLİ TİP

HYTERA DMR X1e EL TELSİZİ :

 

Hytera DMR X1e dijital el telsizi, ultra-ince yapısı ve tuş takımıyla dijital el telsizi sınıfında ETSI açık standardına tam uyumludur. Hytera X1e dijital el telsizinde bulunan, AES şifreleme algoritması ve 256 haneli dinamik şifreleme anahtarları ile güvenli iletişim sağlanır. Hytera X1e dijital el telsizinde dâhili Bluetooth ve USB bağlantı olup uygun uygulamalar geliştirmeye açıktır. Hytera X1e dijital el telsizi IP67 su ve toz geçirmezlik standardı ve sağlam yapısı ile sorunsuz kullanım sergilemektedir. Hytera X1e dijital el telsizi çok yönlü işlevleri ve zarif tasarımı ile mükemmel kombinasyon sunmaktadır.

Hytera DMR X1e dijital el telsizi; 18mm (1100mAh Li-ion pil) ince yapısı ve şaşırtıcı derecede küçük boyutu ile sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

...
Detay için tıklayınız.
HYTERA DMR PD-785 / PD-785 G DİJİTAL EL TELSİZİ SERİSİ

Hytera DMR PD-785 / PD-785 G Dijital El Telsizi; Süper Ses
Gelişmiş ses çözümü (codec) ve dijital hata düzeltme teknolojisinin bir arada uygulanmasıyla, PD785 size daha geniş bir kapsama alanı ile üstün ses sağlama yeteneğine sahiptir.
Hytera DMR PD-785 / PD-785 G Dijital El Telsizi; Yüksek Frekans Spektrum Verimliliği
TDMA teknolojisinden faydalanarak, PD785 aynı kanalın kullanıcılar tarafından iki kez paylaşılmasını sağlar. Bu, spektrum kaynaklarında azalmanın artışı baskısını azaltmak konusunda büyük bir yardım sağlar.
 

...
Detay için tıklayınız.
HYTERA DMR PD-705 / PD-705 G DİJİTAL EL TELSİZİ SERİSİ

Hytera DMR PD-705 / PD-705 G Dijital El Telsizi; Çift Modu (Analog + Dijital)
PD705 / PD705 G analog ya da dijital modda çalışabilir. Bu pürüzsüz analog-dijital geçiş sağlanması, yaygın analog sistemi ile uyumludur.

Hytera DMR PD-705 / PD-705 G Dijital El Telsizi; Çok yönlü Ses Aramalar
PD705 / PD705 G Akıllı sinyal, Özel Arama, Grup Arama, Tüm Arama ve Acil Arama gibi çeşitli sesli arama türlerini destekler.

...
Detay için tıklayınız.