Türkçe        English

HYTERA DMR DİJİTAL ARAÇ TELSİZİ MD 785 SERİSİ

 

Hytera DMR Dijital Araç Telsizi MD-785;Süper Ses
Gelişmiş ses çözümü (codec) ve dijital hata düzeltme teknolojisinin bir arada uygulanmasıyla, MD785 size daha geniş bir kapsama alanı ile üstün ses sağlama yeteneğine sahiptir.
Hytera DMR Dijital Araç Telsizi MD-785; Çift Mod
MD785 analog ya da dijital modda çalışabilir. Buna göre, kullandığınız analog sistem ile uyumluluk konusunda endişelerden kurtulup ve cihazın getirdiği avantajlardan faydalanırsınız. 
Hytera DMR Dijital Araç Telsizi MD-785; Yüksek Frekans Spektrum Verimliliği
TDMA teknolojisinden faydalanarak, MD785 aynı kanalın kullanıcılar tarafından iki kez paylaşılmasını sağlar. Bu, spektrum kaynaklarında azalmanın artışı baskısını azaltmak konusunda büyük bir yardım sağlar.
Hytera DMR Dijital Araç Telsizi MD-785; Güvenli İletişim *
MD785 gelişmiş bir dijital şifreleme yeteneği ile donatılmıştır. Gizlice dinleme konuları artık sorun olmayacaktır ve iletişiminizi artık tam güvenlidir.
Hytera DMR Dijital Araç Telsizi MD-785; Güvenilir Kalite
MD785 kesinlikle MIL-STD-810 C / D / E / F ve IP57 standartlarına uyumludur ve zorlu koşullarda üstün performans sağlamaktadır.
Hytera DMR Dijital Araç Telsizi MD-785; Kullanıcı dostu kullanıcı ara yüzü ve tuş takımı tasarımı 
MD785 TFT yüksek tanımlı renkli LCD ile donatılmıştır. Büyük tuş takımı ve ergonomik olarak tasarımlanmış 7 programlanabilir düğme ile hızlı bir şekilde etkin iletişimi gerçekleştirebilirsiniz. 
Hytera DMR Dijital Araç Telsizi MD-785; Çok yönlü Hizmetler
Geleneksel iletişim hizmetlerine ek olarak, MD785’de Mesajlaşma, GPS * Yüksek Hızlı Veri İletimi * Man Down (görevli vuruldu) gibi zengin dijital hizmetler ve opsiyonel fonksiyonlar bulunmaktadır.
Hytera DMR Dijital Araç Telsizi  MD-785; Geliştirme Bağlantı noktası (Portu)
MD785’de bulunan ayrılmış port, kullanıcıların veya üçüncü şahısların diğer yardımcı fonksiyonları geliştirebilmesi için bırakılmıştır.